piątek, 2 lutego 2018

PREMIERA: Saszan „Nie Chcę Ciebie Mniej”

„Nie Chcę Ciebie Mniej” jest drugim singlem Saszan, który zapowiada jej nowy album. Płyta ukaże się w tym roku. Razem z wokalistką utwór współtworzyli Pioyt Siejka (produkcja) oraz Lanberru (słowa).Grafika: fb.com/SaszanOfficial

„Piosenka o historii bliskich mi ludzi, którzy chcą być ze sobą, ale nie mogą. Mogą, ale nie chcą. Paradoksalnie. Bo mimo ogromnego uczucia - odległość rujnuje wszystko. A także zupełnie odwrotnie - o odległości, ale tej mentalnej. Gdy nagle oddalamy się od siebie, coraz mniej rozmów, coraz mniej uśmiechu. Mimo, że jest się na co dzień obok siebie”- opowiada Saszan.

Saszan z hukiem weszła na rynek muzyczny w 2014 roku. W pierwszym tygodniu po premierze, jej debiutancki krążek „RSP” znalazł się na 2. miejscu OLIS i jeszcze  przez wiele tygodni okupował czołowe pozycje list sprzedaży Empiku.
Portal Eska.pl określił Saszan mianem „Najlepszego Debiutu 2014”, a wspomniane wydawnictwo „Najlepszą Płytą 2014”. W dorobku artystka posiada również statuetki kiMelty Future Awards w kategorii „Cool Is Everywhere”, Young Stars 2015 w kategorii „Artystka Roku”.

 
 
 
 
Źródło: Materiały prasowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz