czwartek, 15 lutego 2018

Gromee zapowiada debiutancki album singlem „Light Me Up”!

„Light me up” to nowa propozycja od popularnego producenta muzycznego i DJ'a - Gromee.  W utworze swojego głosu użyczył Lukas Meijer, który współpracował już z Gromee'em przy jego poprzednim singlu „Without You”. „Light Me Up” jest mieszanką charakterystycznego dla artysty elektronicznego brzmienia, muzyki house i popu. Teledysk do utworu  nagrywany był w słonecznej Barcelonie.


Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. W muzycznym dorobku ma single, które grały i nadal grają stacje radiowe, nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Jego największe przeboje to: „Fearless”, „Spirit”, „Runaway” oraz wspomniany wcześniej „Without You”. W ubiegłym roku za swoje dokonania został nagrodzony statuetką i statusem najlepszego Producenta Muzycznego i DJ'a podczas gali ESKA Music Awards w Szczecinie.
Lukas Meijer znany jest głównie w rodzinnej Szwecji jako wokalista oraz autor muzyki i tekstów rockowego zespołu No Sleep For Lucy. Do tej pory miał zaszczyt współpracować z wieloma utalentowanymi ludźmi z branży muzycznej, m.in. Stevie Aiello (30 Seconds To Mars), Tommy Henriksen (Alice Cooper, Hollywood Vampires), czy nominowany do Grammy Mark Holman (Daughtry, Three Days Grace). Lukas zawsze szuka nowych miejsc do odkrycia na swoim muzycznym radarze. Pisanie z Gromee było dla niego nowym doświadczeniem. Połączenie jego rockowych korzeni z klubowymi produkcjami Gromee’go okazało się sukcesem. Ich poprzedni wspólny singiel „Without You” osiągnął już ponad 8 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

„Light Me Up” to propozycją Gromee’go na tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji - Lizbona 2018. Piosenka promuje również pierwszy album artysty – „Chapter One”, który ukaże się na rynku 16 marca!

Tracklista „Chapter One”:

1. Fearless feat. May-Britt Scheffer
2. Lingo feat. Mahan Moin
3. Follow You feat. Wurld
4. Light Me Up feat. Lukas Meijer
5. Spirit feat. Mahan Moin
6. Who Do You Love feat. Wurld
7. Without You feat. Lukas Meijer
8. Gravity feat. Andreas Moe
9. Runaway feat. Mahan Moin
10. All Night 2017 feat. WurlD
11. Hurricane feat. Terri B!
12. 2BA
13. Ania Dąbrowska - Nieprawda (Gromee Remix)
14. Beata - Upiłam się Tobą (Gromee Remix)

 
 
 
 
M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz