czwartek, 4 stycznia 2018

Justin Timberlake wraca z czwartym krążkiem!

Justin Timberlake, dziesięciokrotny zdobywca Grammy, czterokrotny zwycięzca statuetek Emmy i jeden z najbardziej cenionych artystów popowych na świecie, powraca z czwartym studyjnym albumem. Płyta „Man Of The Woods” ukaże się 2 lutego! Już jutro odbędzie się premiera  „Filthy” – pierwszego singla, który wspólnie nagrali i wyprodukowali Timberlake, Timbaland i Danja (wśród autorów wymienieni są także James Fauntleroy i Larrance Dopson). Jednocześnie wraz z nowym utworem pojawi się teledysk.„Man Of The Woods” to najbardziej ambitny materiał w karierze Justina Timberlake'a, zarówno pod względem brzmieniowym, jak i tekstowym. Wokalista połączył dźwięki tradycyjnego amerykańskiego rocka z inspiracjami twórczością takich artystów jak: The Neptunes, Timbaland, Chris Stapleton i Alicia Keys. Nowy krążek jest opowieścią, którą zainspirowali syn i żona artysty. Inspiracją była także osobista podróż Timberlake'a - od rodzinnego Memphis do miejsca, w którym jest dzisiaj.
Kolorowy, futurystyczny klip do „Filthy” wyreżyserował Mark Romanek. Taneczne  video pokazuje Justina jako nowoczesnego wynalazcę, który prezentuje swoje najnowsze dzieło światu.

„Filthy” nie będzie jedynym klipem z „Man Of The Woods”. Jeszcze przed wydaniem albumu, zaplanowaną na 2 lutego, opublikowane zostaną trzy teledyski, każdy w innym, wyjątkowym stylu, stworzone przez różnych reżyserów. Nowe piosenki będą wydawane co tydzień, zaczynając od 18 stycznia, aż do premiery płyty.
4 lutego - Justin Timberlake wystąpi jako główna gwiazda podczas Pepsi Super Bowl LII Halftime Show.
Timberlake sprzedał dotychczas ponad 32 miliony egzemplarzy płyt i wyprzedał największe sale koncertowe na całym globie. Zdobył też niezliczoną liczbę nagród i nominacji oraz zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie.
Wszystkie trzy solowe krążki artysty („Justified”, „FutureSex/LoveSounds” i „The 20/20 Experience”) zdobyły szereg certyfikatów sprzedaży. Timberlake pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razy jego nagrania znalazły się w pierwszej dziesiątce.
Ostatnim singlem Justina Timberlake'a jest światowy przebój „Cant Stop The  Feeling!” z filmu „Trolls”, który zadebiutował na #1 Billboardu oraz przyniósł artyście dziesiątą w dorobku nagrodę Grammy.
Justin Timberlake jest także utalentowanym aktorem, który wystąpił w wielu różnorodnych produkcjach, w tym „Alpha Dog”, „Jak Czarnego Węża”, „Shrek Trzeci” i „The Social Network”. Timberlake zdobył także cztery nagrody Emmy za swoje występy w programie „Saturday Night Live”.M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz