środa, 6 grudnia 2017

Feel i Lanberry w nagraniu „Gotowi Na Wszystko”!

Singiel przygotowany przez dwójkę wyjątkowych artystów – Lanberry i Piotra Kupichę (wokalistę grupy Feel), promuje komedię romantyczną „Gotowi Na Wszystko. Exterminator” , która pojawi się w polskich kinach 5 stycznia 2018 roku.


„Gotowi Na Wszystko. Exterminator” to najnowsza komedia producentów obsypanych nagrodami filmów „Ostatnia Rodzina” i „Carte Blanche. Reżyseruje Michał Rogalski („Letnie Przesilenie”, „Przepis Na Życie”) na podstawie scenariusza napisanego wspólnie z Przemysławem Jurkiem.
Film oparty jest na przebojowej sztuce teatralnej. „Świetnie Napisana Komedia”, „Publiczność domagała się bisów!”, „Świetna zabawa!” – zachęcały recenzje po stołecznej premierze.
Jest pełną humoru przewrotną opowieścią o współczesnych mężczyznach, marzeniach młodości, niespodziewanej miłości i przyjaźni wystawionej na próbę w obliczu rosnących ambicji. W roli lidera muzycznego zespołu zarówno w kinie, jak i w teatrze – Paweł Domagała. Partnerują mu: frontman zespołu Coma – Piotr Rogucki, Krzysztof Czeczot, czyli niezapomniany Zupa z „Pitbull. Nowe Porządki” Patryka Vegi oraz Piotr Żurawski („Kamper”, Bodo”). W kobiecych rolach m.in.: gwiazda hitu Planeta Singli” - Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Hamkało (7 Rzeczy, Których Nie Wiecie O Facetach”, Disco Polo”) oraz Dominika Kluźniak („Wkręceni”, Lejdis”), Dorota Kolak (Chce Się Żyć”, „Konwój) i Anna Terpiłowska (Obce Niebo”, Ambassada”).
Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie EXTERMINATOR. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje – to jedno, a życie – to drugie. Obecnie lider zespołu, Marcyś (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) – to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista Makar (Piotr Rogucki) wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei piąty, Cypek (Sebastian Stankiewicz), wyjechał zarabiać za granicę. Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie. Pikanterii całej sytuacji dodają: pojawienie się szalonej koleżanki Makara ze szpitala, Julci (Aleksandra Hamkało), oraz konflikt z liderką miejscowego zespołu Wisienki, Ziomecką (Dorota Kolak). A tymczasem zbliża się wielki koncert…

OFICJALNY TELEDYSK


 
OFICJALNY ZWIASTUN FILMU

 
M. Pras: QL CITY Music & Entertainment PR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz