środa, 6 grudnia 2017

Antek Smykiewicz z świąteczną piosenką

„Na Nowo” to premierowa propozycja muzyczna, w której Antek Smykiewicz kładzie nacisk na to, co najważniejsze w Bożym Narodzeniu – bliskość, braterstwo i pomoc tym, którzy są w potrzebie.„Tekst do piosenki «Na Nowo» jest sumą moich przemyśleń a dotyczących tego, co nas otacza, tego, czego nam na co dzień brak i tego, co tak naprawdę każdy z nas nie tylko od święta dostać powinien.
A czego tak właściwie nam dzisiaj brakuje ? Moim zdaniem brak nam nie wielkich, ociekających złotem prezentów, szału zakupów i fałszywej „świątecznej atmosfery”, która udziela się nam w marketach już na początku października.
Tylko właśnie tych rzeczy, których kupić nie możemy: pokoju, wrażliwości, wiary, miłości bliskich, których już z nami niema, a czasem nawet nas samych.
Pisząc piosenkę «Na Nowo» chciałem wlać w serducha trochę pozytywu i nadziei.
Miałem zarazem zamiar uniknąć pułapki „świątecznego” kiczu i  zwrócić uwagę na to o co w świętach Bożego Narodzenia  właściwie chodzi. Na to, czego nam zwłaszcza wtedy tak naprawdę brakuje.
Czasem warto schować dumę do kieszeni i podać sobie ręce, bo to, czego nie możemy kupić - możemy z łatwością dać sobie na wzajem zupełnie za darmo - miłość” - mówi wokalista.

 
M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz