sobota, 18 listopada 2017

„Życzenia” Sound'n'Grace już w sklepach!

„Życzenia” to drugi album najsłynniejszego chóru Sound’n’Grace, który ukazał się 17 listopada. Płytę zapowiadały dwa single „100”, który został nagrany z Filipem Lato i stał się absolutnym hitem jesieni we wszystkich stacjach radiowych w Polsce, a w internecie liczba wyświetleń teledysku przekroczyła 10 milionów. 31 października wydany został drugi singiel pt. „Idealnie”.Wydawnictwo zawiera 14 kompozycji w tym między innymi, niepublikowany wcześniej hit „Sens”, a także świąteczne dodatki - najczęściej graną w 2016 roku polską piosenkę świąteczną „Gdy Gwiazdka” zarejestrowaną w duecie z Jula oraz „Świąteczny Medley”.
Oprócz Filipa Lato i Juli na „Życzeniach”  pojawiły się także tacy wybitni artyści jak: Mateusz Ziółko czy Merghani

Krążek znalazł się w pierwszej dziesiątce najczęściej słuchanych w serwisie TIDAL, a dotychczas ukazane single biją rekordy popularności w pozostałych platformach  streamingowych.
Sound’n’Grace to wspaniałe głosy, energia, niesamowite emocje oraz chwile wzruszenia, które w zależności od utworu odnajdywane są w stylach gospel, soul, r&b, jazz czy funk. Okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w kraju! Sound’n’Grace to zespół, w którym każdy z wokalistów to doskonale oszlifowany diament, dzięki czemu razem tworzą bogactwo muzycznych możliwości. Ci młodzi, utalentowani artyści to grupa przyjaciół, którzy pod kierunkiem jedynego w Polsce duetu dyrygenckiego: Ani Żaczek i Kamila Mokrzyckiego od 2005 roku wspólnie realizują pasję, jaką jest dla nich muzyka.


 
 
 
 
 
M. Pras: MyMusic Group

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz