poniedziałek, 13 listopada 2017

W grudniu premiera czwartej płyty Kamila Bednarka

Talizman według definicji „przedmiot z przypisywanym mu działaniem magicznym, mający przynosić jego posiadaczowi szczęście lub chronić przed nieszczęściami“. Czy zatem talizmany Kamila Bednarka są skuteczne? Na to wygląda, bowiem jego dotychczasowa droga muzyczna przyniosła wiele sukcesów – od gorąco przyjętej płyty „Star Guard Muffin”, diamentowy status albumu „Jestem…” i złoto za „Oddycham”,  aż po założenie wytwórni Space Records, w której ukaże się najbardziej dojrzały krążek w dorobku wokalisty, zatytułowany „Talizman”. Przypadek?


- „To pierwsza płyta na której udało mi się tak mocno poeksperymentować z muzyką. Nie lubię, kiedy ludzie szufladkują wykonawców. Ktoś gra rocka to już nie może zagrać czegoś innego. Moim zdaniem połączenia różnych gatunków muzycznych służą rozwojowi artysty i wprowadzają do muzyki dużo świeżości. Na nowym krążku, połączyliśmy reggae z funkiem, jest trochę reggaetonu,  rapu, jest też ballada i czyste rootsowe reggae.  Nie chcę dać się zaszufladkować i mocno wierzę w to, że fani pokochają nowy talizman bednarka” – deklaruje Kamil. 


W zrealizowaniu tego ambitnego planu pomogła Bednarkowi grupa utalentowanych przyjaciół. Obok sprawdzonych towarzyszy z zespołu 5 Element, swoje do muzyki dołożyli BRK i Matheo, rapował Staff, chórki zaśpiewał Jarecki, a także Lena Romul, Kasia Dereń i Ola Piśniak. Pojawili się też goście z zagranicy – formacja Raging Fyah z Jamajki w utworze „Get Up”.


Tracklista:

1. Muzyka feat. Matheo
2. Jak Długo Jeszcze
3. Zabieram Cię Na Trip
4. Klub x Staff x BRK
5. Poczuj Luz
6. Get Up Remix Raging Fyah feat. Bednarek
7. Łap To feat, Staff
8. No One Like You
9. Nie Obiecuję
10. AutoWarGrafia x Staff x Donatan
11. Talizman feat, Matheo
12. OutroM. Pras: Management Kamila Bednarka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz