czwartek, 2 listopada 2017

„Obok Nas”: Poruszająca ballada od Beaty Kozidrak

„Miłość Jest Obok Nas” wyśpiewuje Beata Kozidrak w towarzystwie Chóru Gospel Radom pod kierownictwem Iwony Skwarek. Emocjonalne słowa to niewątpliwa siła tej kompozycji. Delikatna melodia i kojący wokal artystki stanowią zastrzyk energii na jesienną słotę. Nadzieja na wiosnę, zarówno w powietrzu, jak i sercu.
 

„B3” jest trzecim solowym krążkiem Kozidrak, na który fani czekali aż 11 lat. Album w zaledwie cztery miesiące od premiery pokrył się złotem. Beata po raz pierwszy w swojej karierze tak bardzo zaangażowała się w tworzenie materiału. Jest nie tylko autorką wszystkich tekstów, ale także kompozytorką i współkompozytorką większości piosenek.

„Chciałam być przy każdej rodzącej się nucie.  To był wyjątkowo intensywny i wyczerpujący czas, ale niezwykle satysfakcjonujący. Każda piosenka wywoływała we mnie eksplozję radości i nakręcała mnie mega optymistycznie” – opowiada wokalistka.


Płytę do tej pory promowały single: „Bingo” (status Platynowej Płyty), „Upiłam Się Tobą” (status podwójnej Platynowej Płyty), „Niebiesko–Zielone”, „Ruchome Wydmy”„Letni Wiatr”.
Wydawnictwo ukazało się w dwóch wariantach: standardowej oraz deluxe. Dodatkową gratką będzie winylowa wersja „B3”, która na półki sklepowe trafi 1 grudnia. 

 
 
 
 
M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz