poniedziałek, 6 listopada 2017

Natalia Nykiel zaprezentowała klip do singla „Total Błękit”!

W minioną sobotę 4 listopada, równolegle do występu na żywo Natalii Nykiel w programie The Voice Of Poland, na kanale Vevo artystki miała miejsce premiera jej najnowszego teledysku. Video powstało do utworu „Total Błękit”, który jest trzecim singlem promującym drugi solowy album Natalii pt. „Discordia”. 


Druga płyta Natalii Nykiel ukazała się po trzech latach od debiutanckiego „Lupus Electro” (Złota Płyta za Album, Diamentowe Płyty za single „Bądź Duży” i „Error”).
W tym czasie wokalistka wypracowała sobie status jednej z najbardziej szanowanych polskich artystek. Piosenki na nowym wydawnictwie można czytać jako zapis przeżyć i doświadczeń związanych z podążaniem niezależną drogą, nie tylko na gruncie artystycznym, ale i w życiu. Tytułowa „Discordia” to właśnie niezgoda na nowe i wątpliwe zasady, które próbuje narzucać dzisiejszy świat.
Za produkcję muzyczną krążka ponownie w całości odpowiedzialny był Michał Fox Król. Muzykę napisali Fox i Natalia, która jest także w dużej części odpowiedzialna za warstwę tekstową płyty. Do współpracy zaprosiła również takich twórców jak Maria Peszek, Julia Marcell, Dawid Podsiadło, Bunio czy Kamil Durski.
Edycja specjalna „Discordii” zawiera trzy dodatkowe kompozycje wyprodukowane przez Duita i zespół Kamp!.
 
M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz