piątek, 3 listopada 2017

„Mój Dom” Korteza trafił dzisiaj do sprzedaży

Debiutancki album Korteza „Bumerang” był jedną z najchętniej kupowanych płyt na przestrzeni 2015 i 2016 roku. Jego nakład przekroczył 90 tyś. egzemplarzy. Dziś swoją premierę ma drugi solowy krążek artysty zatytułowany „Mój Dom”.„Mój Dom” to obrazowa, osadzona w czterech ścianach i 9 aktach historia rozpadu związku. Materiał tworzyli ludzie z najbliższego otoczenia Korteza, praca nad nim zajęła 18 miesięcy. Producentem, podobnie jak wypadku „Bumeranga” był Olek Świerkot. Większość partii instrumentalnych Kortez nagrał z kolegami ze swojego zespołu (Krzysztof Domański, Kuba Galiński, Lesław Matecki i Marcin Ułanowski). Za teksty odpowiedzialna była Agata Trafalska, która pracowała nad nimi z wokalistą. Pomogli im: Roman Szczepanek, Mateusz Dopieralski i  Maks Kucharski.
Całości obrazu płyty dopełnia okładka, inspirowana frontem wydawnictwa „Blues” zespołu Breakout. Zdjęcie okładkowe wykonał  Konrad Prajsnar, najbliższy przyjaciel Korteza.
„Mój Dom” jeszcze w przedsprzedaży zajął  pierwsze miejsce na TOP 100 Empiku, a zapowiadał go singiel „Dobry Moment”, który w dzień po premierze trafił do grona najpopularniejszych filmów na polskim YouTube!


Tracklista:

1. Pierwsza
2. Dobrze, Że Cię Mam
3. We Dwoje
4. Film Przed Snem
5. Dobry Moment
6. Nic Tu Po Mnie
7. Dziwny Sen
8. Trudny Wiek
9. Wyjdź Ze Mną Na Deszcz


 
 
 
M. Pras: Jazzboy Records

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz