środa, 22 listopada 2017

Michał Szpak z zupełnie nowym singlem!

Po wielkim sukcesie albumu „Byle Być Sobą”, który pokrył się platyną, Michał Szpak po dwóch latach ponownie wszedł do studia nagrań i oddał się pracy nad drugą pełnowymiarową płytą.


Efektem czasu spędzonego na przygotowywaniu premierowego materiału jest singiel pt. „Don’t Poison Your Heart”. To poruszająca ballada, utrzymana w rockowym klimacie.
Utwór jest pierwszym zwiastunem nowego wydawnictwa Michała Szpak, którego wydanie przewiduje się na wiosnę przyszłego roku. Twórcami „Don’t Poison Your Heart” są Andy Palmer i Kamil Varen - tekst porusza problem hejtu i fake’u. Szczególnie w sieci. Opowiada o tym, by nie zatruwać swojego umysłu i serca nienawiścią, bo przez to traci się własną dobrą energię.

„Nasze naturalne «światło» - nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni i zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę «truciznę» – hejt i fake – truciznę XXI wieku” – mówi Michał Szpak o najnowszym nagraniu.


 


M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz