sobota, 18 listopada 2017

Krótkometrażowy film z udziałem Margaret

22 listopada w warszawskim Multikinie „Złote Tarasy” odbędzie się premiera filmu krótkometrażowego z udziałem Margaret, będącego ilustracją dwóch dotychczas przez nią wydanych piosenek w języku polskim - „Nie Chce” oraz „Byle Jak”.Oprócz Margaret na dużym ekranie obecni będą również Wojtek Zieliński, Wojtek Sikora i Lea Aksinowicz. Reżyser - Kondrad Aksinowicz, z którym artystka współpracuje już od jakiegoś czasu (m.in. teledysk do hitowego „What You Do”) następująco  mówi o tej wyjątkowej produkcji:

„To co mnie urzekło w tym projekcie to połączenie wątku fabularnego z dwiema niezależnymi od siebie piosenkami, które przez muzykę, klimat i słowa i wątek fabularny łączą całość w spójnie opowiedzianą historię”.

Sama Margaret przyznaje:

„ Muszę się przyznać, że za każdym razem kiedy oglądam ten film oraz kiedy słucham tych piosenek.  czuje się bardzo skrępowana. Ściągam z siebie miodowe fatałaszki i otwieram się przed Wami totalnie. Wypowiadam słowa proste, ale bardzo mocne, nacechowane ogromnymi emocjami. To mnie bardzo onieśmiela. Dlatego zapraszam Was bardzo serdecznie do przeżycia tych emocji razem ze mną już 22 listopada w warszawskim Multikinie «Złote Tarasy». Oprócz filmu, coś tam zagramy, coś tam pośpiewamy, pogadamy. Będzie super. Chodźcie”.M. Pras: Universal Music Polska/Magic Records

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz