środa, 15 listopada 2017

Kayah i Grzegorz Hyży w jednym utworze

Kayah od lat z okazji swoich urodzin sprawia fanom muzyczną niespodziankę. Tak i tym razem podtrzymując tradycję prezentuje nowy singiel „Podatek Od Miłości”. Do duetu wokalistka zaprosiła Grzegorza Hyżego. Premierze singla towarzyszy teledysk w reżyserii Filipa Bartczaka, który wyprodukowało studio Propeller Film.


Kayah: „Grzegorz to fantastyczny, przemiły facet, przezdolny, dojrzały artysta, o cudownej barwie i emocjonalności w głosie. A do tego absolutnie zabawny i niebywale skromny! Śpiewamy o miłości, pożądaniu, wzlotach i upadkach w miłości, ale zawsze z nadzieją na przetrwanie”. 

Utwór został napisany i skomponowany przez jednego z najmłodszych artystów wytwórni Kayax (należącej do Kayah) - Michała Bownika z zespołu BOWNIK. Za produkcją muzyczną nagrania „Podatek Od Miłości”, podobnie jak letniego hitu „Po co”, stoi Jan Smoczyński.
Kompozycja promuje komedię romantyczną o tym samym tytule, która na ekrany kin trafi 26 stycznia 2018 roku. 


Grzegorz Hyży: „Współpraca z Kayah to dla mnie duże wyróżnienie oraz nowe zawodowe doświadczenie. Nie mam na swoim koncie wielu duetów i to także pierwsza moja piosenka promująca film. Myślę, że udało nam się wspólnie stworzyć coś bardzo wyjątkowego - piosenkę z potencjałem wielkiego przeboju, która wymyka się takim jednoznacznym ramom stylistycznym. To coś naprawdę świeżego”.

Premiera singla „Podatek Od Miłości” zbiega się w czasie ze startem jesiennej trasy koncertowej Grzegorza Hyżego - „Momenty Tour”, w ramach której wokalista jeszcze w listopadzie odwiedzi:


Gdańsk 16.11
Poznań 17.11
Warszawę 19.11
Wrocław 21.11


 


M. Pras: Kayax

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz