sobota, 18 listopada 2017

„Islands”: Nowy singiel BeMy

 „Islands” to kolejny singiel BeMy, pochodzący z debiutanckiego krążka „Grizzlin’”, który ukazał się w kwietniu 2016 roku, a którego producentem jest Bogdan Kondracki. Zespół BeMy założyli bracia Mattia i Elie Rosinski. Urodzili się i wychowali we Francji, ale poprzez rodziców pochodzenie mają polskie. Od najmłodszych lat interesowali się muzyką, nieustająco grając w swoim rodzinnym domu w Bordeaux. Po ukończeniu szkoły średniej postanowili kontynuować edukację muzyczną poza Francją. Opuścili dom rodzinny i wyjechali na studia do Anglii, a po ich zakończeniu przenieśli się do Polski. Tutaj zaczęli rozwijać swoja karierę muzyczną. Zagrali na większości znanych festiwali.W czerwcu 2016 roku BeMy zostali wybrani przez zespół Maroon 5 na swój support. Muzycy wystąpili w krakowskiej Tauron Arenie przed kilkudziesięcioma tysiącami osób, które stwierdziły, że po raz pierwszy okazało się, że support jest lepszy od głównej gwiazdy wieczoru. Od tamtego czasu BeMy bez przerwy udzielają wywiadów największym polskim mediom i grają koncerty, na których gromadzi się coraz więcej fanów. Dziennikarze nadal oceniają ich występy jako niesamowite muzyczne przeżycia na najwyższym, światowym poziomie.
W lipcu 2016 odbyła się premiera drugiego singla promującego „Grizzlin”". Teledysk do kawałka został nakręcony na Cyprze. Reżyserią zajął się Mitja Okorn („Planeta Singli”, „Listy do M.”, „39 i pół”). Rok 2017 muzycy głównie spędzili na koncertowaniu i przygotowywaniu drugiego wydawnictwa.
Formacja wkrótce wyruszy na krótką trasę koncertową – odwiedzi Warszawę (21.11), Gdańsk (24.11), Kraków (1.12), Wrocław (3.12), Poznań (16.12).
 
 
 
 
M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz