czwartek, 19 października 2017

Szczegóły filmu ddokumentalnego „Ewa Farna 10: Skazana na busa”

Oprócz nagrywania kolejnych singli, roli jurora w Idolu oraz wielu innych aktywności Ewa Farna przygotowywała się do największego koncertu w swojej karierze - w praskiej hali widowiskowej Forum Karlin, który to początkowo miał być główną osią filmu. Produkcja „Ewa Farna 10: Skazana na busa” pokazuje piosenkarkę w wielu różnych rolach i na etapie podejmowania wielu ważnych decyzji, czy to zawodowych czy też prywatnych – jakiś czas temu Ewa poinformowała fanów, ze wyszła za mąż.  Nikt nie napisze lepszego scenariusza do takiego filmu niż samo życie. 


„Przez dokument chciałabym pokazać ludziom jak wygląda świat showbusinessu, jakie to emocje, kiedy spędzasz czas dojrzewania na oczach publiczności oraz mediów. Chciałam pokazać, jak wygląda praca i przygotowania zanim wejdzie się na scenę i kiedy się z niej schodzi. Ludzie często myślą, ze moja praca ogranicza się tylko do pracy na scenie- w momencie koncertu i koniec, zakładają, że pracuje tylko przez te 1,5 h tam na scenie i pytają co robię w ciągu tygodnia,“ mówi z uśmiechem Ewa. „Pokażę się fanom bez make-upu, wkurzona, zestresowana i zdesperowana, kiedy 4 miesiące przed dużym koncertem  rozstanę się z managementem, z którym byłam od początku kariery. Zabiorę kamerę także do rodzinnego domu, pokażę, gdzie lubię być i skąd pochodzę. Udało mi się namówić do wywiadu swoich rodziców, a to naprawdę wyjątkowe bo rodzice nie udzielają wywiadów“ dodaje Farna.

Dokument „Ewa Farna 10: Skazana na busa” pojawi się jednocześnie na rynku polskim oraz czeskim, dlatego są w nim napisy. Wokalistka przechodzi płynnie z czeskiego do polskiego i tłumaczy, dlaczego o niektórych rzeczach aż do tej chwili nie mówiła publicznie.

„W dzisiejszym świecie pełnym hashtagow i napisów trudno mi czasem rozmawiać o rzeczach, kiedy nie mogę dodać kontekstu i opowiedzieć o tym jak chce.  Nie mogę się wiec doczekać dokumentu, który jest moja „spowiedzią“, z której nikt nie może mnie wyciąć”. 

 


. Pras: Warner Music Poand

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz