wtorek, 31 października 2017

PREMIERA: Sound'n'Grace w nowym singlu „Idealnie”!

Chór Sound'n'Grace przedstawia kolejną odsłonę swojej nadchodzącej płyty. Singiel zatytułowany „Idealnie” można usłyszeć już na YouTube, a także antenach stacji RMF FM i Radio ZET.


„«Idealnie» to piosenka na przekór czasom. Dziś chcemy coraz więcej, i rzadko jesteśmy wdzięczni za to, co już mamy. Jestem pewna, że każdy człowiek może znaleźć coś, za co może być wdzięczny, ważne, by sobie o tym przypomniał. Często narzekamy na złe rzeczy zamiast cieszyć się z tych dobrych - a przecież tak wiele zależy od nastawienia. Słyszy się o tzw. samospełniających się przepowiedniach - przyciągamy do siebie to, czemu dajemy dużo uwagi, czego  się boimy, od czego uciekamy. Tu oczywiście  temat jest potraktowany z przymrużeniem oka - nie spotka mnie żadne tsunami, żadna burza, ba, nawet mżawka, będzie po prostu idealnie. Ale tak naprawdę tym tekstem zapraszamy do lekkości, radości i traktowania wszystkiego jako lekcji życia” - mówi autorka tekstu Patrycja Kosiarkiewicz.

„Życzenia” to tytuł drugiego albumu  najsłynniejszego chóru w Polsce -  Sound'n'Grace. Na płycie, która ukaże się 17 listopada znajdą się takie utwory jak „100” nagrane z Filipem Lato czy „Sens”. Wydawnictwo zawierać będzie również świąteczne bonusy - „Gdy Gwiazdka” oraz „Świąteczny Medley”.  Sound'n'Grace do współpracy nad nowym materiałem zaprosili wielu wybitnych wokalistów, m.in. Mateusza Ziółko, Julę, wspomnianego już Filipa Lato i  Merghani.

 
 
 
 
M. Pras: MyMusic Group

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz