środa, 11 października 2017

PREMIERA: Monika Lewczuk z singlem „Namieszałeś”!

Piosenka „Namieszałeś” jest zapowiedzią drugiego albumu Moniki Lewczuk, którego premiera jest planowana na wiosnę 2018 roku.


Monika jest absolwentką szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Dzielić się swoją muzyką w internecie zaczęła jako Monikah w 2013 roku. Wśród opublikowanych nagrań było „Loud & Dirty”, które zilustrowano teledyskiem. Kolejnym ważnym krokiem w jej karierze muzycznej był  udział w V. edycji talent show The Voice Of Poland, w którym znalazła się w drużynie Marka Piekarczyka. Udział w tym programie zaowocował kontraktem z wytwórnią Universal Music Polska. Rok 2015 to premiera debiutanckiego singla „#TamTam”, powstałego we współpracy z Sarsą (tekst) i Rafałem Malickim (muzyka). Kompozycja stała się pierwszym wielkim hitem artystki i pokryła się złotem. W czerwcu ubiegłego roku premierę miała solowa płyta Moniki, zatytułowana po prostu „#1”. Wyprodukował ją wspomniany Rafał Malicki, zaś Sarsa ma udział w tekstach siedmiu z 12 utworów. Wydawnictwo uzyskało status złotego.
W 2017 roku wokalistka została zaproszona do współpracy z międzynarodową gwiazdą latin popu Alvaro Solerem i nagrała z nim singel „Libre”. Do tej pory odnotował ponad 33 mln odsłon. Artystka została również zaproszona do wspólnych występów z Alvaro Solerem podczas jego wiosennej trasy koncertowej w Polsce w br.
„Namieszałeś” otwiera kolejny rozdział twórczości Moniki Lewczuk. Do singla powstał również klip w reżyserii Anny Powierzy.

 


M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz