piątek, 20 października 2017

„Discordia” Natalii Nykiel od dzisiaj w sprzedaży

Drugi album Natalii Nykiel zatytułowany „Discordia” ukazuje się dzisiaj po trzech latach od debiutanckiego „Lupus Electro” (Złota Płyta za Album, Diamentowe Płyty za single „Bądź Duży” i „Error”).W tym czasie Natalia wypracowała sobie status jednej z najbardziej szanowanych polskich artystek.
Utwory na nowej płycie można czytać jako zapis przeżyć i doświadczeń związanych z podążaniem niezależną drogą nie tylko na gruncie artystycznym, ale i w życiu. Tytułowa „Discordia” to właśnie niezgoda na nowe i wątpliwe zasady, które próbuje narzucać dzisiejszy świat.

Za produkcję premierowego materiału ponownie w całości odpowiedzialny był Michał Fox Król. Muzykę napisał wspólnie z Natalia. Wokalistka jest także w dużej części odpowiedzialna za warstwę tekstową piosenek. Do współpracy zaprosiła także takie nazwiska jak Maria Peszek, Julia Marcell, Dawid Podsiadło, Bunio czy Kamil Durski.
Na edycji specjalnej „Discordii”, znalazły się  dodatkowe kompozycje, wyprodukowane przez Duita i zespół Kamp!.
Tydzień przed oficjalną premierą artystka była gościem pierwszego odcinka nowego muzycznego programu „Nowa Tonacja” w Canal+, w którym opowiedziała o wydawnictwie oraz po raz pierwszy wykonała ukazujące się dzisiaj nagrania na żywo.


Tracklista:

Standard CD
1. Fala
2. Przeddzień
3. Spokój
4. Riki Tiki feat. Bunio
5. Total Błękit
6. Post
7. Kokosanki
8. I’m Fine feat. Igor Walaszek
9. Stamina
10. Pokój 5
11. Give Me Some More
Dodatkowo - Deluxe CD
12. Odbicie
 13. Nadmiar prod. KAMP!
14. The Lovers prod. DUIT 
26 października koncertem w warszawskiej Stodole rozpocznie się zupełnie nowa trasa koncertowa Natalii Nykiel. „Total Tour” to 5 ekskluzywnych muzycznych spotkań, podczas których artystka po raz pierwszy zaprezentuje materiał ze swojego drugiego solowego krążka. Każdy z koncertów będzie koncepcyjnym widowiskiem, podczas którego obok nowej muzyki ważną rolę będzie odgrywała nietypowa oprawa.

26/10/2017 – Warszawa / Stodoła
27/10/2017 – Gdańsk / Teatr Szekspirowski
15/11/2017 – Wrocław / A2
15/12/2017 – Toruń / CKK Jordanki
12/01/2018 – Poznań / MTP2

Bilety dostępne są w sieciach Empik, Saturn, Media Markt, Media Expert oraz online na www.evetim.pl.
 
 
 
M. Ptas: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz