poniedziałek, 30 października 2017

Alan Walker prezentuje kolejny singiel!

Zaledwie z czterema singlami na koncie, Alan Walker jest jednym z najjaśniejszych nazwisk współczesnej muzyki elektronicznej i jednym z najczęściej odtwarzanych artystów w serwisach streamingowych. Właśnie powrócił z nowym singlem „All Falls Down”, w którym gościnnie występuje amerykańska wokalistka Noah Cyrus oraz brytyjski DJ Digital Farm Animals. „Utwór opowiada o tym jak ważne jest być przy kimś w momencie, kiedy wszystko się wali”- mówi Digital Farm Animals. „Cieszymy się, że mogliśmy z Noah wziąć udział w tej kolaboracji nie tylko z niesamowitym artystą, ale i naszym dobrym kumplem Alanem”!

Od czasu ukazania się w gruniu 2015 roky singla „Faded”, Alan Walker nie schodzi ze szczytów list przebojów za sprawą kolejnych hitów – „Sing Me To Sleep”, „Alone” i ostatnio „Tired” z udziałem Gavina Jamesa. W międzyczasie ukazały się także utwory instrumentalne – „The Spectre”, „Routine” i „Ignite”. Do dzisiaj utwory Walkera odtwarzano ponad 4 miliardy razy a klip do „Faded” dołączył do ekskluzywnego grona teledysków odtwarzanych na YouTube ponad miliard razy. Alan znany jest też z remixów – najsłynniejsze to te zrobione dla Sia, Coldplaya, Charli XCX i Bruno Marsa.
Jego wyprzedana trasa koncertowa po Europie i obu Amerykach zakończy się 11 grudnia występem na gali przyznania Nagród Nobla w Norwegii.


 
 
 
M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz