piątek, 29 września 2017

Young Stadium Club z nowym singlem i trasą klubową

Young Stadium Club tworzy czterech, niezwykle uzdolnionych młodych muzyków: Dominic, Janek, Krzysiek i Filip.


Debiutancki album „Everything Everyone Everywhere”, który ukazał się 12 maja br., jest w całości autorski, zarówno pod kątem muzyki, tekstów jak i produkcji.
Zapytani o inspiracje bez wahania wymieniają największe gwiazdy indie rocka: Bombay Bicycle Club, Two Door Cinema Club, Foster the People czy Foals. Choć wszystkie te wpływy można usłyszeć w twórczości Young Stadium Club, zespołowi udało się zachować własny, oryginalny styl, który w połączeniu z wyjątkowym wokalem i profesjonalizmem grupy, tworzy unikalną i dotąd niespotykaną na polskiej scenie muzykę, która bez wątpienia ma wszelkie predyspozycje do konkurowania z zagranicznymi gigantami tego gatunku.
W 2016 roku YSC zagościł na scenie festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu, festiwalu H&M Loves Music w Warszawie, swoją moc pokazali również występując jako support przed brytyjskim formacji The Vamps, a pod koniec roku rozgrzali publiczność przed koncertem Nothing But Thieves w Warszawie! Zespół YSC ma na swoim koncie współpracę m.in. z takimi muzykami i producentami jak Steve Manovski (Sigala, John Newman), Paul Whalley (Snarky Puppy, Mumford and Sons), Reece Pullinger (David Guetta), Bright Sparks (Tiesto), Danny Shah (Nicky Romero, The Vamps).
Na kanale VEVO pojawił się lyric video do czwartego singla pt. „Dance With My Shadow”.

W listopadzie Young Sradium Club wyruszy na swoją pierwszą trasę klubową:

03.11 Ostrów Wielkopolski - Fanaberia Art Club
18.11 Zielona Góra - Klub Obiekt
19.11 Wrocław  - Alive
24.11 Kwidzyn - Piwnica Kulturalna Spichlerz
25.11 Turek - Pub Mixtura
26.11 Łódź - Żarty Żartami
29.11 Poznań - Klub U Bazyla
30.11 Kraków - Szpitalna
9.12 Warszawa - Hybrydy
16.12 Labirynt - Stalowa Wola 
 
 
M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz