czwartek, 7 września 2017

Wyjątkowa składanka tanecznych przebojów Michaela Jacksona

Trzynaście elektryzujących hitów króla popu oraz nowy niezwykły mash-up „Blood On The Dance Floor X Dangerous”.Premiera 27 października!

 
Sony Music / Epic / Legacy Recordings we współpracy z The Estate of Michael Jackson z dumą zapowiadają premierę niezwykłej kompilacji trzynastu najbardziej tanecznych i elektryzujących przebojów Michaela Jacksona. Dodatkowo album „Scream” zawierać będzie bonusowy mash-up „Blood On The Dance Floor X Dangerous” przygotowany specjalnie na tę składankę przez  duet remixerów The White Panda.Płyta „Scream” do sprzedaży trafi w dwóch formatach fizycznych: CD oraz jako dwupłytowy album winylowy. „Scream” pojawi się również w serwisach cyfrowych.
Każdy utwór, jaki znalazł się na tym wydawnictwie jest na swój sposób niezwykły. „Dirty Diana” to piąty  singiel z „Bad”, który stał się numerem jeden na światowych listach przebojów. Nagranie „Thriller” jest siódmym z dziesięciu najlepszych singli z albumu wszech czasów o tym samym tytule. Piosenka „Scream” to jedyny duet Michaela Jacksona z jego siostrą Janet. Nie zabrakło także utworu  „Torture” z repertuaru grypy The Jacksons oraz „This Place Hotel” - pierwszy singiel napisany i skomponowany wyłącznie przez Michaela. Kolejna perełką na „Screan” jest skomponowany przez Rockwella „Somebody's Watching Me”.
Jesienią tego roku fani wokalisty zaproszeni zostaną do świętowania premiery albumu „Scream”. W sześciu największych miastach świata: Paryżu, Londynie, Sydney, Berlinie, Los Angeles i Tokio odbędą się pokazy filmów Michaela z albumu „Scream”, w tym 40-minutowy „Ghosts”. Więcej informacji dotyczących oficjalnych obchodów premiery  „Scream” zostanie ogłoszone w najbliższych dniach.


TracklistaŁ

1. This Place Hotel
2. Thriller
3. Blood On The Dance Floor
4. Somebody’s Watching Me
5. Dirty Diana
6. Torture
7. Leave Me Alone
8. Scream
9. Dangerous
10. Unbreakable
11. Xscape
12. Threatened
13. Ghosts

Bonus Track:

14. Blood On The Dance Floor X Dangerous (The White Panda Mash-Up) 
M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz