czwartek, 21 września 2017

Tytułowa odsłona debiutanckiego albumu Mateusza Ziółko

Wczoraj Mateusz Ziółko zaprezentował czwarty teledysk promujący jego debiutanckiej płytę „Na Nowo”. Tym razem video powstało do tytułowego singla.

 
„To dla mnie chyba najważniejsza odsłona tego albumu. Tytułowy utwór, który w prosty i piękny sposób oddaje emocje towarzyszące mi w życiu przez ostanie lata. Za każdym razem kiedy śpiewam tę piosenkę, utwierdzam się tylko w przekonaniu, że warto było «Nie poddawać się i czekać…..» na ten właściwy czas i właściwych ludzi, dzięki którym w końcu powstał mój pierwszy album. I do tego piękny teledysk zrealizowany w Bydgoszczy i Myślęcinku” -mówi wokalista.

                                                                                                          
„«Na Nowo» to piosenka o nadziei. Często tracimy ją, gdy przygniata nas życie. Myślimy wtedy, że nic już się nie da zrobić i zawsze będzie źle. W takich chwilach, nadzieja jest naszym oddechem, pozwala wierzyć w dobro, które gdzieś tam czeka i pozwala przetrwać, przejść przez to, co trudne. Oczywiście sami musimy przyłożyć się do zmiany poprzez
działanie, jednak ten proces zawsze zaczyna się od wewnętrznego nastawienia. To bardzo dobra wiadomość dla nas wszystkich, że zawsze możemy zaczynać na nowo, póki sił, póki życia” - Patrycja Kosiarkiewicz (autorka tekstu).

 
 
 
 
M. Pras: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz