piątek, 22 września 2017

Sia z utworem do filmu dla dzieci

Sia ujawniła piosenkę i teledysk pt. „Rainbow”, promujące soundtrack z filmu dla dzieci „My Little Pony: The Movie”. Premiera płyty ze ścieżką dźwiękową zaplanowana jest na 22 września nakładem Hasbro, Inc./RCA Records, natomiast obraz będzie można obejrzeć w kinach od 6 października!
Za produkcję albumu odpowiada Paul „DJ White Shadow” Blair. Łącznie znalazło się na nim 13 kompozycji, poza utworami z filmu, również nagrania m.in. Lukasa Grahama, Rachel Platten, DNCE.

Fabuła przedstawia pełną przygód heroiczną podróż kucyków Mane Six, które stają oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

W oryginalnej wersji filmu Sia wciela się w postać kucyka Songbird Serenade, będącą najsławniejszą artystką w magicznej krainie Equestrii.

 
 
 
M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz