piątek, 1 września 2017

„Ready To Go”: Hurts wydali drugi singiel z nadchodzącej płyty

Grupa Hurts wydała właśnie nowy singiel zatytułowany „Ready To Go”. Piosenka jest drugą odsłoną czwartej studyjnej płyty duetu - „Desire”,  która ukaże się 29 września nakładem należącej do Sony Music wytwórni Columbia Records. Wokalista Theo Hutchcraft: „Ready To Go to kawałek o życiu na całego. Klip, dla kontrastu, pokazuje smutek i problem, jaki mężczyźni mają z dzieleniem się swoimi emocjami. Szczególnie w północnej Anglii, gdzie nagrywaliśmy ten teledysk. Ale zarówno utwór i klip niosą jedno przesłanie - trzeba korzystać z życia”.

Podczas gdy dwa pierwsze albumy Hurts zanurzone były w mrocznych, gotyckich klimatach, trzeci krążek „Surrender” skierował zespół na nowe, bardziej optymistyczne tory. I ten kierunek utrzymany jest na nadchodzącym wydawnictwie, szczególnie w takich utworach jak „Chaperone”, „People Like Us” czy wpadający w ucho, zaprezentowany dzisiaj singiel „Ready To Go”.

Od czasu słynnego debiutu nagraniem „Wonderful Life” w 2010 roku wydali trzy płyty – „Happiness”, „Exile” i „Surrender”, które przyniosły takie hity jak „Stay”, „Some Kind Of Heaven”, „Nothing Will Be Bigger Than Us” czy „Lights”, które przyniosły im miliony sprzedanych egzemplarzy I wiernych fanów w różnych zakątkach świata, także w Polsce. Również poprzedni singiel „Beautiful Ones” zyskał ogromną popularność, wzbudzając przy tym niemałe kontrowersje – poruszający teledysk z wokalistą Theo w roli głównej dotykał problemu przemocy wobec osób LGBT.
W ramach jesiennej trasy koncertowej Hurts wystąpią w Polsce dwukrotnie - 19 Listopada w Poznaniu i 21 listopada w Warszawie. Tracklista nowego albumu:

1. Beautiful Ones
2. Ready To Go
3. People Like Us
4. Something I Need To Know
5. Thinking Of You 
6. Wherever You Go
7. Chaperone 
8. Boyfriend
9. Walk Away
10. Wait Up For Me
11. Spotlights
12. Hold On To Me
13. Magnificent 
 
 
 
 
M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz