poniedziałek, 11 września 2017

„Na Skróty”: Premierowe nagranie Darii Zawiałow

Po serii rewelacyjnie przyjętych koncertów na letnich festiwalach muzycznych, Daria Zawiałow rozpoczyna jesień od piosenki niespodzianki!
Daria Zawiałow nie zwalnia tempa i prezentuje zupełnie nowy utwór. Singiel zatytułowany „Na Skróty” został już Piosenką Dnia w Trójce, a niebawem będzie można usłyszeć go na żywo podczas jesiennej trasy koncertowej, którą Daria rozpoczyna 5 października w swoim rodzinnym mieście. Daria zapowiada też teledysk, którego premiera już wkrótce.


 „Na Skróty”
ma w sobie wszystkie mocne strony „Malinowego Chruśniaka” i „Kundla Burego”. To numer z zawadiackim refrenem, chwytliwym gitarowym riffem i produkcją łączącą gitarową alternatywę z elektroniką. Wokalistka pracowała nad nim z Michałem Kushem, producentem swojej debiutanckiej płyty „A Kysz!”, która trafiła do sklepów w marcu i zebrała świetne recenzje.„To dowód na to, że artysta nie musi być jednowymiarowy” – napisała Iśka Marchwicka w recenzji „A Kysz!” dla Interii, a Robert Sankowski w Wyborczej określił Darię artystką obdarzoną darem wyśpiewywania chwytliwych numerów, o jakich marzą dyrektorzy stacji radiowych, którą równolegle ciągnie do grania nieoczywistego, „wytrącającego słuchaczy z popowego błogostanu”.
Pierwsze koncerty po premierze albumu pokazały, że Daria Zawiałow potrafi czarować nie tylko w studiu. Artystka wystąpiła na najbardziej prestiżowych wydarzeniach – od Open’era po Męskie Granie, a już w październiku rusza w tournee „A Kysz Tour!”, które obejmie kilkanaście polskich miast.

05.10 - Koszalin, Teatr Muza
06.10 - Gdańsk, Stary Maneż
07.10 - Toruń. OD NOWA
12.10 - Poznań, Blue Note
19.10 -  Łódź, Wytwórnia
19.11 - Zielona Góra, Kawon
30.11 - Lublin, Klub 30
07.12 - Wrocław, Stary Klasztor
08.12 - Bielsko Biała, Klub Miasto
09.12 - Katowice, Królestwo
10.12 - Kraków, Forty Kleparz
14.12 - Warszawa, Palladium
15.12 - Białystok, Zmiana Klimatu
 
 
 
M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz