czwartek, 7 września 2017

Kelly Clarkson zapowiada kolejny album dwoma nowymi utworami

„Meaning Of Life” - taki tytuł nosić będzie nowy album Kelly Clarkson - wielokrotnej laureatki nagród  GRAMMY® oraz zwyciężczyni pierwszej edycji amerykańskiego talent show „Idol”. Krążek, który swoją premierę będzie miał 27 października, jest pierwszym w karierze artystki nagranym pod szyldem Atlantic Records.


Ogłaszając datę premiery nowej płyty Kelly podzieliła się ze swoimi fanami dwoma utworami: „Love So Soft”, który jest pierwszym singlem z nadchodzącego wydawnictwa oraz „Move You”, od dzisiaj dostępne we wszystkich platformach streamingowych. Do „Love So Soft” powstał również teledysk, którego reżyserem jest Dave Meyers (Kendrick Lamar, Missy Elliott).Nie bez powodu Kelly postanowiła nawiązać współpracę z Atlantic Records – nowy materiał przepełniony jest popowo-soulowymi brzmieniami,  charakterystycznymi dla amerykańskiej wytwórni. Przy produkcji ósmego w karierze albumu, Kelly po raz kolejny tworzyła z topowymi producentami oraz autorami utworów znanymi z jej największych hitów, takimi jak Jason Halbert, Jesse Shatkin czy Greg Kurstin - laureat nagrody GRAMMY® w kategorii „Producer of the Year”.
Sprzedając 25 milionów egzemplarzy płyt oraz 36 milionów singli, Kelly Clarkson osiągnęła status jednej z najpopularniejszych artystek na świecie. Mieszkająca w Nashville piosenkarka i kompozytorka po raz pierwszy zaprezentowała się szerszej publiczności w 2002 roku, wygrywając pierwszą edycję amerykańskiego „Idola”. Debiutancki singiel artystki „A Moment Like This” szybko trafił na szczyt amerykańskiej listy Billboard „Hot 100”, stając się najlepiej sprzedającym się nagraniem w Stanach Zjednoczonych w 2002 roku. Podążając za sukcesem singli pierwszy album artystki „Thankful” znalazł się na liście Billboard 200 i pokrył się dwukrotną platyną.

 
 
 
M. Pras: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz