poniedziałek, 25 września 2017

„IBIS. Tu mieszka muzyka”: Głosowanie trwa!

Ruszyło głosowanie na najlepsze utwory w ramach kampanii „IBIS. Tu mieszka muzyka”. Do 1 października internauci mogą wybierać ulubione nagrania w konkursie. Do kolejnego etapu przejdzie 30 wykonawców, którzy otrzymają szansę na start profesjonalnej kariery muzycznej. Wśród dotychczas zamieszczonych na platformie utworów panuje duża różnorodność gatunkowa. Konkurs przyciągnął nie tylko popowych wokalistów, ale też sporo zespołów grających rocka, folk, rap czy nawet muzykę metalową. Na platformie ibis.com/tumieszkamuzyka zamieszczono covery i autorskie kompozycje, zarówno piosenki jak i utwory instrumentalne. Wśród muzyków znajdują się też osoby o różnym stopniu doświadczenia muzycznego i życiowego. O każdym z nich możemy przeczytać w opisach pod nagraniami.  
Od 17 września można głosować na ulubiony utwór. By to zrobić, wystarczy wejść na stronę internetową kampanii oraz kliknąć przycisk, który znajduje się pod każdym ze zgłoszeń. Na jeden utwór można zagłosować tylko raz. Na początku października poznamy najpopularniejszych wykonawców, spośród których czterech najlepszych wybierze Sarsa – ambasadorka kampanii. Wokalistka ma również prawo do skorzystania z tzw. dzikiej karty. Dzięki niej, jeden wskazany przez Sarsę artysta spoza finałowej trzydziestki, także znajdzie się w gronie laureatów.

„Początek konkursu jest bardzo obiecujący. Cieszy mnie nie tylko duża liczba zgłoszeń, ale też bogactwo stylistyczne. Jest sporo wykonawców, którym bliski jest pop, ale wśród utworów konkursowych znajdują się też bardziej alternatywne brzmienia, ciężkie rockowe kawałki czy rap. Już teraz zauważam, że będzie z czego wybierać, ale czekam na kolejnych artystów i zachęcam oczywiście do głosowania”  – mówi Sarsa.


Platforma ibis.com/tumieszkamuzyka będzie otwarta do 1 października dla muzyków, którzy chcą wziąć udział w konkursie. Tego samego dnia kończy się również głosowanie internautów. Warto jednak zamieścić swoje nagranie nawet w ostatniej chwili, ponieważ każdy z artystów ma szansę zostać laureatem dzięki „dzikiej karcie” Sarsy. Wybrani przez publiczność i Sarsę autorzy najciekawszych wykonań zostaną zaproszeni na sesje nagraniowe w hotelu ibis Warszawa Ostrobramska, w którym powstaje profesjonalne studio nagraniowe. Zwycięzców wspierać będzie ceniony duet producencki z Universal Music – Dominik Buczkowski i Janek Bielecki, którzy odpowiadają za brzmienie utworów Meli Koteluk, Czesława Mozila czy Sarsy. Laureaci wystąpią również u boku Sarsy podczas ekskluzywnego koncertu w jednym z hoteli z rodziny ibis. 
Głosujący, którzy ukończyli 18 lat będą mogli wygrać vouchery na pobyt w hotelach rodziny ibis wraz z osobą towarzyszącą w Polsce, Czechach, Słowacji lub na Węgrzech.
ibis i muzyka


Kampania hoteli z rodziny ibis nawiązuje do historii łączącej hotele z muzyką. W hotelach powstawały utwory wielu grup muzycznych. Są to miejsca będące stałym elementem tras koncertowych, a czasem  także źródłem legend i anegdot. Kampania „ibis. tu mieszka muzyka” nie jest jedynym działaniem hoteli z rodziny ibis związanym z muzyką. Równolegle powstaje projekt kameralnych koncertów podczas których nieznani, lecz obiecujący twórcy muzyczni prezentują swoją twórczość na scenie w hotelach rodziny ibis. Istnieją pokoje inspirowane muzyką, a w przestrzeniach wspólnych goście mogą spróbować swoich sił jako DJ’e, wybierając odtwarzane utwory dzięki systemowi Jukebox by Deezer. Marka stale współpracuje też z festiwalem Sziget na Węgrzech, w ramach którego została partnerem sceny world music oraz gdzie zapewnia specjalną strefę relaksu dla festiwalowej publiczności. Muzyka ma sprawić, że pobyt w hotelach rodziny ibis stanie się doświadczeniem wykraczającym poza zwykły nocleg. Powstaje przestrzeń komfortu i inspiracji, których jednym z najbardziej wyrazistych źródeł jest właśnie muzyka.
Rodzina hoteli ibisM. PrasŁ Biuro Prasowe Kampanii

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz