piątek, 1 września 2017

Grzegorz Hyży zagra klubową trasę koncertową
Grzegorz Hyży to wokalista, który swoje pierwsze kroki przed szerszą publicznością stawiał kilka lat temu w jednym z programów telewizyjnych. Dziś zaliczany do grona najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia, jego przebojowe single nie schodzą z radiowych playlist. 
Znany z chwytliwych refrenów, które nuci cała Polska, muzyk, wyrusza w klubową trasę koncertową,  promującą swoją najnowszą, złotą już płytę pt. „Momenty”, która stanowi w jego karierze moment szczególny - otworzyła bowiem nowy etap, naznaczony o wiele większą świadomością stylu i artystyczną ambicją.


Muzycznie „Momenty” to mądry i szlachetny flirt dwóch światów - mainstreamowego rocka i krainy nowoczesnego indie. Dzięki temu nowe piosenki zachwycą starszych fanów Hyżego, ale znajdą tu coś dla siebie także fani muzyki alternatywnej. Dotychczasowe skojarzenia z twórczością formacji Coldplay nadal są aktualne, ale spektrum odniesień zostało poszerzone o zupełnie nowe horyzonty. Wśród inspiracji Grzegorz (współkompozytor wszystkich utworów) wymienia m.in. takich wykonawców, jak Arctic Monkeys, London Grammar, Banners, Kings of Leon, Tom Odell czy Kensington.
Kilkaset koncertów zagranych przez ostatnie trzy lata dało Grześkowi dużo pewność siebie, którą mimo krótkiego stażu słychać w każdym zaśpiewanym przez wokalistę dźwięku. Będzie się można o tym przekonać  już niedługo podczas Występów w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach.


16 listopada 2017 / Gdańsk / B90
17 listopada 2017 / Poznań / B17
19 listopada 2017 / Warszawa / Stodoła
21 listopada 2017 / Wrocław / A2
22 listopada 2017 / Katowice / Królestwo 
 
 
 
 
 
 
M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz