piątek, 15 września 2017

Ella Eyre ponownie wystąpi w Polsce!

Ella Eyre, piosenkarka znana z hitu „Waiting All Night” nagranego we współpracy
z Rudimental, a także kawałków stworzonych wspólnie z Bastille, Naughty Boyem, Wizem Khalifą, a ostatnio Sigalą, zagra podczas Blue Night by Absolut już 22 września w Warszawie.22 września, pod hasłem „Zwierzęta Nocy”, odbędzie się druga edycja niezwykłego wydarzenia muzycznego, jakim jest Blue Night by Absolut. Data imprezy jest nieprzypadkowa, towarzyszy jej bowiem zjawisko równonocy. Właśnie od tej pory noc zaczyna dominować nad dniem, a to doskonała okazja do tego, by obudzić w sobie nocne zwierzę i ruszyć na podbój miejskiej dżungli! Wilczy głód unikalnych brzmień zapewni światowego formatu gwiazda sceny elektronicznej – Ella Eyre. Obok niej i zapowiadanego wcześniej zespołu KAMP! na scenie pojawi się także jedna z topowych polskich wokalistek – Sarsa oraz finaliści konkursu „Uncovered – Daj się odkryć”. Z kolei klubowe rytmy porywające do dzikiego tańca zapewnią DJ Envee i DJ Green Rose.  

Ella Eyre to brytyjska wokalistka i autorka tekstów piosenek, która debiutowała u boku najbardziej rozchwytywanych artystów światowej sceny muzycznej. W 2012 roku wspólnie
z Bastille wydała hit „No Angels” będący mash up’em utworów „No Scrubs" zespołu TLC
i „Angels” grupy The XX. Rok później zachwyciła publiczność singlem „Waiting All Night” w kooperacji  z Rudimental oraz „Think About It” stworzonym razem z Naughty Boyem i Wizem Khalifą. W 2015 roku wraz z DJ Fresh napisali jeden z najpopularniejszych utworów artystki, „Gravity”. W tym samym roku powstał również jej debiutancki album „Feline”. Obecnie artystka pracuje nad drugą, solową płytą, która za sprawą promującego ją singla „Came Here For Love” (17 mln wyświetleń w serwisie  YouTube) zapowiada się na zdecydowanie bardziej popową, lekką i radosną niż jej dotychczasowa twórczość.


Lokalizacja: Studio Tęcza, ul. Rydygiera 8, Warszawa.
UWAGA! W wydarzeniu Blue Night mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
 
 
 
 
M. Pras: Biuro Prasowe Blue Night

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz