środa, 13 września 2017

Debiutancki teledysk Poli Rise


 uchyla rąbka tajemnicy i publikuje pierwszy klip, który zapowiada jej debiutancki album. Nagranie „Hear You”, wyprodukowany przez Robota Kocha, zwiastuje krążek „Anywhere But Here”.
„«Hear You» to utwór, który opowiada o tym jak inni ludzie czy doświadczenia wpływają na decyzje, które podejmujemy w życiu. Mimo licznych prób odcięcia się od przeszłości - ona podąża za nami i jest jak echo, którego czasami wolelibyśmy nie słyszeć. Wielokrotnie zatracamy się w uciekaniu przed przeszłością, która podświadomie nami steruje i której bez wątpienia nie da się wymazać”  - opowiada artystka.

Materiał powstawał podczas licznych podróży. Nagrywając płytę Pola Rise odwiedziła Nowy Jork, Londyn, Kopenhagę, Berlin, Dublin, Turyn, Seul, Reykjavik i Oslo.  Krążek powstawał we współpracy z kilkoma producentami z różnych stron świata: Robot Koch, kolektyw Nector, Loxe, Emiji, Manoid i Janek Pęczak co nadało kompozycjom unikalnego, niepowtarzalnego brzmienia. Gościnnie na płycie zaśpiewał również islandzki wokalista Sebastian Storgaard  z zespołu Slowsteps.

 
 
 
 
M. Pras: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz