piątek, 25 sierpnia 2017

We wrześniu premiera nowego albumu Demi Lovato

Już 29 września odbędzie się premiera kolejnego albumu Demi Lovato „Tell Me You Love Me”! Tytułowy utwór jest już dostępny jest już do odsłuchu. Na płycie znajdzie się także singiel „Sorry Not Sorry”.


9 platynowych i multiplatynowych singli i 6 miliardów streamów – tak w skrócie prezentuje się genialna kariera Demi Lovato. Jej ostatni krążek „Confident” wydany w 2015 roku magazyn Rolling Stone okrzyknął „albumem, do którego Demi została stworzona: zuchwała, wymuskana i dynamiczna produkcja popowa, dzięki której jej mocny głos może wreszcie wzbić się na emocjonalne wyżyny.” W ciągu zaledwie kilku godzin od premiery pierwszego singla „Cool For The Summer” kawałek trafił na playlisty na całym świecie i stał się #1 w iTunes aż w 37 krajach, zaś poprzednie wydawnictwo „Demi” z 2013 roku znalazło się na podium iTunes w ponad 50 krajach. longplay promował platynowy singiel „Heart Attack”. Na płycie znalazł się również platynowy singiel „Neon Lights” i utwór „Really Don’t Care”.

Jako uznana wokalistka i aktorka, Demi jest jedną z najbardziej popularnych influencerek w mediach społecznościowych. Artystka może się pochwalić niezwykle zaangażowaną grupą 153 milionów followersów. Entuzjastyczne wyczekiwanie najnowszego singla „Sorry Not Sorry” zaowocowało specjalnym hashtagiem. W ciągu weekendu #sns było najczęściej używanym hasłem w social media na całym świecie!


 
 
 
M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz