piątek, 18 sierpnia 2017

Teledysk do tytułowego nagrania z nowej płyty Miley Cyrus już dostępny!

Jedna z najsłynniejszych młodych wokalistek świata – Miley Cyrus – udostępniła właśnie teledysk do najnowszego, napisanego przez siebie utworu „Younger Now”. Kawałek zwiastuje płytę o tym samym tytule, która do sprzedaży trafi już 29 września.


Klip wyreżyserowała Diane Martel przy współpracy z samą Miley, za choreografię odpowiada Michael Rooney. Cyrus oddaje tu hołd Elvisowi, co zbiega się z obchodami 40. rocznicy jego śmierci. Jej fascynacja Królem znana jest od dawna, wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że bardzo inspiruje się nim w swojej twórczości.

27 sierpnia Miley Cyrus wystąpi podczas MTV Video Music Awards, gdzie jej ostatni singiel „Malibu” nominowany jest w kategorii Best Pop. We wrześniu wróci na krzesło jurorskie w amerykańskiej wersji programu The Voice.

Album „Younger Now” będzie następcą „Bangerz” z 2013 roku, który śmiało uznać można za jeden z najważniejszych wydawnictw pop ostatniej dekady – to z niego pochodzą hity „Wrecking Ball” czy „We Can’t Stop”. Na nowym krążku oprócz utworu tytułowego i „Malibu” znajdzie się też piosenka „Inspired” nagrana w ramach obchodów Pride, jaką zaśpiewała m.in. podczas koncertu One Love Manchester. Miley jest też jedną z najczęściej wyszukiwanych artystek w internecie z ponad 160 milionami fanów na platformach społecznościowych i 3 miliardami odtworzeń swoich teledysków.

Tracklista:

1. Younger Now
2. Malibu
3. Rainbowland ft Dolly Parton
4. Week Without You
5. Miss You So Much
6. I Would Die For You
7. Thinkin’
8. Bad Mood
9. Love Someone
10. She’s Not Him
11. Inspired

 
 
 
 
 
M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz