czwartek, 10 sierpnia 2017

Premierowa EP-ka Avicii'ego

„AVĪCI” to zdecydowanie najbardziej osobista płyta w dyskografii Berglinga. Gościnnie na wydawnictwie pojawiają się m.in. Rita Ora i Aluna George.Tracklista:

 1. Avicii ft. Vargas & Lagola - Friend of Mine
2. Avicii ft. Rita Ora - Lonely Together
3. Avicii ft. Billy Raffoul - You Be Love
4. Avicii ft. Sandro Cavazza - Without You
5. Avicii ft. AlunaGeorge - What Would I Change It To
6. Sandro Cavazza - So Much Better (Avicii Remix)

Materiał promuje singiel „Without You” – piosenka o wolności, w której śpiewa Sandro Cavazza. Utwór jest wynikiem wielogodzinnych rozmów podczas podróży do Kalifornii.
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów i producentów świata – Avicii ma na swoim koncie miliony sprzedanych płyt, miliardy streamów i występy na największych scenach. W połowie 2016 roku, przytłoczony życiem w ciągłej trasie, Tim Berling aka Avicii ogłosił koncertową emeryturę. Ta trudna decyzja dała mu jednak wolność i czas na to co lubi najbardziej, tworzenie i nagrywanie muzyki. Nękany setkami telefonów z kolejnymi propozycjami występów, artysta z niewielką grupa przyjaciół i najbliższych współpracowników wybrał się w podróż życia. Sprzęt nagraniowy został spakowany do dwóch samochodów, które stanowiły prawdziwe objazdowe studio nagraniowe. W drodze między Kalifornią a Florydą, z zapierającymi dech w piersiach widokami w tle – od Grand Canyon do Monument Valley, powstała EP-ka  „AVICII”.

 
 
 
 
M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz