wtorek, 8 sierpnia 2017

PREMIERA: Zobacz video do singla „Noc i Dzień” Grzegorza Hyżego

„Noc i Dzień” jest jednym z najbardziej intensywnych utworów na drugiej płycie Grzegorza Hyżego, zarówno pod względem brzmienia, jak i swojego przesłania. Nagranie, które sam artysta określa najbardziej reprezentatywnym dla całego albumu, łączy alternatywne zacięcie i pełne napięcia gitarowe partie z mocno wybrzmiewającym, przebojowym refrenem.


 „Jestem by kochać Cię / Bez wytchnienia przez noc i dzień / Nie wypuszczę Cię z moich rąk” – te słowa zakochanego mężczyzny znalazły nieco przewrotne odbicie w teledysku, nakręconym przez Michała Brauma i ekipę Image Pro, autorów między innymi ostatnich klipów do muzyki Artura Rojka, Zakopower czy Gromeego. Piękne scenerie Teneryfy są w nim nie tylko tłem dla romantycznych chwil we dwoje – są przede wszystkim areną rozgrywek dwóch niezależnych jednostek o swoich własnych, osobnych celach, ich pogoni za miłością oraz za wolnością.
Krążek „Momenty” ukazał się 12 maja tego roku. Materiał ten otwiera nowy rozdział w karierze artysty, naznaczony o wiele większą świadomością stylu i artystyczną ambicją. To mądry i szlachetny flirt dwóch światów - mainstreamowego rocka i krainy nowoczesnego indie. Wśród inspiracji Grzegorz (współkompozytor wszystkich utworów) wymienia m.in. takich wykonawców jak Arctic Monkeys, London Grammar, Banners, Kings of Leon, Tom Odell czy Kensington. Nad jakością nagrań czuwał istny dream team krajowej sceny - producent Bogdan Kondracki i doborowa stawka muzyków z Danielem Walczakiem, Leszkiem Mateckim czy Michałem „Foxem” Królem na czele. Płytę promują single „O Pani” oraz „Noc i Dzień”.

 
 
 
M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz