piątek, 11 sierpnia 2017

„Ostatni Most”: Nowość od Lanberry

„Ostatni Most” – to kolejna muzyczna propozycja napisana przez Lanberry i Piotra Siejkę, który jest również producentem utworu.– «Po raz kolejny w warstwie tekstowej zajęłam się opisaniem relacji. Dynamika związków – to coś, co bardzo często obserwuję i analizuję. Ostatni most opowiada o relacji w trudnym momencie, przesiąkniętej rutyną, tkwiącej w martwym punkcie. Żadna ze stron nie chce już pracować nad związkiem i gdzie indziej zaczyna szukać własnego szczęścia. Wkradają się oskarżenia, brak zaufania i zazdrość» – tak mówi o singlu wokalistka.

W warstwie muzycznej nagranie lekko melancholijnymi dźwiękami przywołuje atmosferę schyłku lata, ale jednocześnie idealnie wpisuje się w imprezowy klimat. Pulsująca stopa dominująca w zwrotce jest wprowadzeniem do refrenu, w którego składzie instrumentalnym na pierwszy plan wysuwa się bas i mocna, popowa melodia. „Ostatni Most”,  skłania trochę do refleksji, ale także daje świetny impuls do zabawy.

To pierwsza premierowa piosenka Lanberry, która dotąd nie znalazła się na żadnym wydawnictwie wokalistki. 16 września br. „Ostatni Most” będzie można usłyszeć na żywo podczas konkursu SuperPremier 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.


 
 
 
M. Pras: QL CITY Music & Entertainment PR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz