poniedziałek, 21 sierpnia 2017

MANDEE i Maria Mathea w nowym utworze

MANDEE nawet na chwilę nie zwalnia tempa. Po sukcesie singla „Superstar” prezentuje swój najnowszy, tym razem autorski numer „Song 2 Fall In Love 2”. Zgodnie z zasadą, że zwycięskiego składu się nie zmienia do współpracy ponownie zaprosił szwedzką wokalistkę Marię Mathea. Wynikiem jest pogodny numer utrzymany w stylu EDM z elementami muzyki house - nagranie „Song 2 Fall In Love 2”!Warto przypomnieć, że MANDEE to pochodzący z Gliwic DJ i producent muzyczny. Na koncie ma współpracę z gigantami polskiej muzyki klubowej - duetem Wet Fingers, hitowy remix „Coco Jambo” (ponad 11 mln wyświetleń), remix piosenki Kasi Popowskiej „Lecę Tam” czy debiutancki singiel „Over My Head”.
Szerokie drzwi do kariery otworzył mu cover hitu Jamelii - „Superstar”, który spotkał się z wielkim uznaniem słuchaczy. Przez długie tygodnie gościł na playlistach największych rozgłośni radiowych:  RMF FM, RMF Maxxx czy Radio Eska.
MANDEE został również nominowany do Eska Music Awards 2017 w kategorii DJ/Producent Muzyczny. 19 sierpnia wystąpił również podczas Top Of The Top Festival na deskach Opery Leśnej w Sopocie!

 
 
 
 
M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz