wtorek, 29 sierpnia 2017

Kult zapowiada premierę kolejnego wydawnictwa koncertowego

8 września do sprzedaży trafi nowe wydawnictwo formacji Kult zatytułowane „Made In Poland”. Jest to podwójny album, stanowiący zapis dźwiękowy koncertów legendarnej Pomarańczowej Trasy, która miała miejsce w 2016 roku.


Materiał stanowi nie lada gratkę dla wszystkich fanów Kultu, gdyż zawiera zarówno klasyki, na stałe goszczące w repertuarze tournee, jak i prawdziwe perełki, rzadko wykonywane przez zespół. Na trackliście znajdują się także największe hity kolektywu, takie jak „Arahja”, „Do Ani”, „Polska” czy „Baranek”. Wyjątkowy charakter albumu podkreśla również fakt, że muzycy w tym roku obchodzą 35-lecie działalności scenicznej. „Made In Poland” jest więc podsumowaniem dokonań artystycznych Kultu. Oprócz płyt CD, w sklepach dostępne będą kasety MC winyle „Made In Poland”. Ponadto, każde CD zakupione w przedsprzedaży opatrzone zostanie autografami wszystkich członków grupy!
Poprzedni krążek live Kultu - „MTV Unplugged” z 2010 roku, okazał się bestsellerem i otrzymał status diamentowego.M. Pras: S.P. Records

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz