czwartek, 6 lipca 2017

Pezet i Małolat w nowym teledysku „Pragniesz”!

Do sieci trafił nowy teledysk Pezeta i Małolata. Utwór nosi tytuł „Pragniesz” i zapowiada reedycję płyty „Dziś W Moim Mieście”, która ukaże się 7 lipca. Jest to jeden z dwóch premierowych utworów, które trafią na odświeżoną wersję albumu. Za warstwę muzyczną obu nagrań odpowiada Auer, cuty zrobił DJ Panda.Akcja klipu rozgrywa się na jednym z warszawskich osiedli. Klimatem i estetyką wideo nawiązuje do paryskich osiedli z lat 90-tych. Wiodącymi bohaterami są tutaj Pezet i Małolat, którzy prowadzą widzów przez zalane upałem osiedla.

- «„Pragniesz” to kawałek o próżności ludzi. Każdy pragnie rzeczy materialnych, ale jak przychodzi co do czego okazuje się, że to czego pragnie się najbardziej jest nieosiągalne. Przyszedł czas na to, żebym i ja nagrał coś moralizatorskiego» – mówi o utworze Małolat.

- «Myśl jest banalna, trochę moralizujemy ale cóż, taki to jest moment w życiu. I właśnie o tym to jest, o tym, że nie obchodzą mnie żadne pseudo wartości, ani w rapie, ani  showbiznesie, ani nigdzie w sumie» – dodaje Pezet.


Obraz do „Pragniesz” powstał we współpracy z marką Sprite.

 
 
 
M. Pras: Spontan Productions

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz