poniedziałek, 3 lipca 2017

Måns Zelmerlöw nakręcił teledysk w Warszawie i zagra kolejne koncerty w Polsce

Lubiany w naszym kraju Szwed - Måns Zelmerlöw opublikował niedawno teledysk do pierwszego singla ze swojego siódmego albumu zatytułowanego  „Chameleon”. Obraz powstał w Warszawie do piosenki „Hanging On To Nothing”. Co więcej, ogłoszono, że wokalista powróci jesienią do naszego kraju by zagrać kolejne koncerty.
 


Måns w lirycznym, singlowym nagraniu „Hanging On To Nothing” śpiewa o problemach w związkach. Tłem dla ilustrowanej filmikiem opowieści, są wnętrza hotelowe, a także, chociażby Plac Zamkowy w Warszawie czy Krakowskie Przedmieście. Kompozycję napisali i wyprodukowali Arvid Ångström oraz Isac Herdegård.

Utwór jako pierwszy promował płytę „Chameleon”, która ukazała się w grudniu ubiegłego roku. Zawsze mile widzianemu u nas Szwedowi tak bardzo zapadło w pamięć gorące przyjęcie polskich fanów, że jeszcze w 2017 roku wróci na dwa koncerty! Måns Zelmerlöw wystąpi najpierw 21 października w Gdańsku (Stary Maneż) oraz 22 października w Krakowie (Kwadrat). Bilety trafią do sprzedaży 5 lipca o godz. 10:00.
Månsa Zelmerlöwa zalicza się w swojej ojczyźnie do czołówki najbardziej wpływowych Szwedów. Ma za sobą udział w „Idolu” i „Tańcu z gwiazdami”. Jako gość pojawił się też w polskiej edycji drugiego z wymienionych show. W naszym kraju występował wielokrotnie, w programach telewizyjnych, na festiwalach, a także na koncertach plenerowych (Hity na czasie). Jego singel „Cara Mia” pokrył się w Szwecji podwójną platyną. Sukcesami były też role Månsa Zelmerlöwa w musicalach „Grease” oraz „Footloose”. Jednak jego największym osiągnięciem było zwycięstwo na 60. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2015 roku.
Już w najbliższą niedzielę 9 lipca, szwedzki artysta wystąpi podczas koncertu „Przebój Lata Radia ZET i Telewizji Polsat” w Kołobrzegu!


 
 
 
M. Pras: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz