czwartek, 6 lipca 2017

Ed Sheeran w Polsce. Co trzeba wiedzieć o koncercie i biletach?

11 sierpnia 2018 roku Ed Sheeran wystąpi na jedynym koncercie w Polsce! Wydarzenie będzie miało miejsce na PGE Narodowym w Warszawie w ramach trasy promującej najnowszy album „÷”. 8 lipca o godzinie 11:00 za pośrednictwem eventim.pl ruszy sprzedaż biletów. Zobacz plan sektorów PGE Narodowego oraz zapoznaj się z najważniejszymi informacjami związanymi z koncertem.Sprzedaż rozpocznie się 8 lipca o godzinie 11:00 na http://www.eventim.pl, aplikacji mobilnej Eventim PL oraz w punkcie Eventim ZASP (Al. Jerozolimskie, Warszawa, w godzinach 11:00 –15:00) . Od 11 lipca wejściówki będą dostępne również stacjonarnie, m.in. w salonach Empik, Media Markt i Saturn.

Bilety na koncert Eda Sheerana są imienne. Nie trzeba jednak podawać danych każdego uczestnika koncertu, wystarczy że na bilecie znajdzie się imię i nazwisko kupującego. W takim wypadku kupujący musi  jednak wziąć udział w wydarzeniu, a pozostali uczestnicy, którzy posiadają bilety z jego danymi muszą przejść proces sprawdzania biletów razem z nim. Dane należy podać podczas zakupu wejściówek. Dane te zostaną wydrukowane na bilecie i będą weryfikowane z dokumentem tożsamości  (dowód osobisty, paszport lub legitymacja szkolna) przy wejściu na koncert. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w koncercie posiadaczowi biletu z danymi innej osoby.
Obowiązuje limit 4 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić wyłącznie nie więcej niż 4 bilety (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).
Osoby, które nie ukończyły do dnia koncertu szesnastego roku życia, mają obowiązek przyjść na koncert z pełnoletnim opiekunem. Przy wejściu na teren wydarzenia będą sprawdzane legitymacje/dokumenty potwierdzające wiek uczestników. Obecny na koncercie opiekun musi posiadać bilet na to wydarzenie w dowolnym sektorze. Opiekunem może być osoba, która ukończyła 18 lat.
Wejście na koncert Eda Sheerana na PGE Narodowym 11 sierpnia 2018 roku będzie możliwe od godziny 16:00. Koncert Eda Sheerana rozpocznie się o godzinie 21:00.

Ceny biletów:

Płyta: 269 PLN
Trybuna Dolna: 379 PLN
Trybuna Dolna: 269 PLN
Trybuna Górna: 229 PLN
Trybuna Górna: 209 PLN
Sektor K: 400 PLN (miejsca siedzące na trybunach na poziomie loży)M. Pras: Spontan Productions

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz