rtbnow.com, 156, DIRECT smartadserver.com, 2301, RESELLER google.com, pub-9655409891876729, DIRECT, f08c47fec0942fa0 #contact: contact@rtbnow.com Muzomaniak - Blog muzyczny: Teledysk do „Ruchomych Wydm” Beaty już dostępny

wtorek, 13 czerwca 2017

Teledysk do „Ruchomych Wydm” Beaty już dostępny

Tuż przed wakacjami Beata pokazała nowy teledysk do uwielbianego przez fanów utworu „Ruchome Wydmy” z albumu „B3”!
 


Pełen słonecznych kadrów klip powstał podczas wyjazdu do Hiszpanii. Jest dokładnie taki, jak „B3”, czyli najbardziej pozytywna i energetyczna płyta w karierze Beaty Kozidrak. Wideo pełne kolorów, beztroskiego optymizmu i zachwycających zdjęć z hiszpańskich plaż doskonale oddaje przesłanie ukryte w tytule płyty, czyli „Be free!”.

„Gdy się kogoś kocha, trzeba dać mu wolność. Jeśli to prawdziwa miłość, wolność nikomu nie zaszkodzi, wręcz odwrotnie” – mówi Beata i podkreśla, że tylko wolny człowiek może być szczęśliwy!„Ruchome Wydmy” to czwarty singiel z wydawnictwa „B3”, który ukazał się 16 września 2016 roku. To pierwszy solowy krążek Beaty od 11 lat – piosenkarka odważnie zmieniła na niej nie tylko wizerunek, ale też styl muzyczny. Gitary ustąpiły miejsca modnym i nowoczesnym brzmieniom szlachetnego popu. Żeby uzyskać ten efekt z pełną premedytacją sięgnęła po młodych twórców oraz pierwszy raz w swojej działalności artystycznej tak bardzo zaangażowała się w tworzenie materiału na płytę. Jest nie tylko autorką wszystkich tekstów, ale także kompozytorką bądź współkompozytorką większości nagrań.


 


M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz