środa, 28 czerwca 2017

Ed Sheeran w 2018 wystąpi na PGE Narodowym!

To będzie jedno z największych wydarzeń muzycznych 2018 roku. Ed Sheeran na jedynym koncercie w Polsce. Odnoszący spektakularne sukcesy wokalista wystąpi 11 sierpnia 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Ed Sheeran na żywo będzie promować swój najnowszy album „÷”. Bilety trafią do sprzedaży 8 lipca o godzinie 11:00.


Ed Sheeran obecnie jest jednym  z najbardziej pożądanych koncertowo wykonawców na świecie. Ogłoszenie trasy koncertowej następuje krótko po jego niezapomnianym występie na festiwalu Glastonbury. W niedzielę pod Pyramid Stage Ed zgromadził największy w historii festiwalu tłum. Podczas zapowiedzianej trasy, 26-letni Brytyjczyk wróci na Stadion Wembley, gdzie w 2015 roku jako pierwszy zagrał tam trzy wyprzedane koncerty z rzędu.
Po wydanych - w 2011 roku albumie „+” i w 2014 roku „x” Ed umocnił swoją pozycję na międzynarodowej arenie muzycznej płytą „÷”. Krążek ukazał się 3 marca 2017 roku, a pochodzące z niego utwory jeszcze przed premierą wydawnictwa zaczęły bić rekordy popularności. Single „Shape Of You” i „Castle On The Hill” tuż po opublikowaniu stały się najczęściej odtwarzanymi nagraniami w serwisie Spotify, przy czym pierwszy z wymienionych pobił rekord najchętniej słuchanej piosenki w historii wspomnianej platformy streamingowej. W dniu premiery płyta „÷” odniosła równie wielki sukces bijąc rekord odtworzeń. W Polsce krążek uzyskał status podwójnie platynowej płyty, natomiast piosenki „Shape Of You” i „Castle On The Hill” zdobyły w naszym kraju wyróżnienia odpowiednio diamentowego singla i podwójnej platyny. Obecnie trzeci studyjny album Eda promuje utwór „Galaway Girl”. Na całym świecie Ed Sheeran w swojej karierze sprzedał płyty w nakładzie przekraczającym 26 milionów egzemplarzy.


INFORMACJE O BILETACH:

Ceny biletów:

Płyta: 269 PLN
Trybuna Premium: 379 PLN
Trybuna Dolna: 269 PLN
Trybuna Górna: 229 PLN
Trybuna Górna: 209 PLN
Sektor K: 400 PLN

Sprzedaż biletów ruszy 8 lipca o godz, 11:00 na eventim.pl.

11 sierpnia 2018 roku Ed Sheeran odwiedzi Polskę po raz drugi. Pierwszy występ Brytyjczyka w naszym kraju miał miejsce 13 lutego 2015 roku na warszawskim Torwarze. Bilety na to wydarzenia wyprzedały się w zaledwie tydzień. Jak będzie tym razem? 
 
 
 
 
 
M. Pras:Spontan Productions

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz