sobota, 13 maja 2017

Szczegóły nowej płyty Patrycji Markowskiej

Po czterech latach od ostatniej studyjnej płyty „Alter Ego” oraz  dwa lata od koncertowego albumu „Na Żywo”, Patrycja Markowska powraca z nowym przebojowym wydawnictwem zatytułowanym  „Krótka Płyta O Miłości”. To jedenaście premierowych piosenek, a wśród nich duety z czterema wyjątkowymi artystami: Markiem Dyjakiem, Grzegorzem Skawińskim, Leszkiem Możdżerem i Ray’em Wilson’em.


Ta płyta to moje kolejne spełnione marzenie. Pracowało przy niej wielu świetnych muzyków. Był śmiech, krew, pot i łzy, ale po 24 miesiącach pracy już jest i cieszę się z niej tak, jak cieszyłam się z debiutanckiego albumu” – mówi wokalistka.
„Krótka Płyta O Miłości”- jedenaście wyznań, refleksji i doświadczeń zamkniętych w jedenastu zupełnie nowych utworach. Ponadto dwa dodatkowe nagrania, które już znamy, czyli przebojowa „Nawigacja”, tym razem w wersji akustycznej oraz nagrana z zespołem Pectus kompozycja „Między Słowami”.

„Wszystkich, którzy kochają, kochali lub czekają na miłość, serdecznie zapraszam do wysłuchania mojego nowego albumu” - Patrycja Markowska.Tracklista:

1. Adieu Monsieur
2. Nie Potrzeba Mi Nic Więcej
3. Lalka
4. Kochaina
5. Czy Przyjdzie Wiosna
6. Byś Spojrzał Na Mnie
7. Leć
8. Bezustannie
9. Za Nas Dwoje
10. Zanim
11. Wyznanie
12. Nawigacja
13. Między SłowamiM. Pras: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz