wtorek, 2 maja 2017

Specjalna transmisja z próby grupy Metallica


Metallica ogłosiła dzisiaj „Now That We’re Live”, specjalną transmisję na żywo z M&T Bank Stadium w Baltimore, którą będzie można obejrzeć ekskluzywnie na Facebooku zespołu, we wtorek 9 maja o 21:00 czasu EST (10 maja, 3:00 czasu polskiego). Wydarzenie będzie miało miejsce dzień przed pierwszym show z trasy koncertowej WorldWired Tour 2017.  Należący do Rock and Roll Hall of Fame  wielokrotni laureaci Grammy® rozgrzeją scenę stadionu z pełnowymiarowym występem z próby.
Podczas specjalnego materiału „Now That We’re Live” Metallica zaprezentuje 4 utwory (w tym obecny singiel, „Now That We’re Dead”). Dzięki streamingowi fani będą mogli poczuć przedsmak przełomowej produkcji, w postaci  tournee WorldWired. Transmisja będzie później dostępna na stronie Metallica.com i fanpage'u formacji na Facebooku.

Jak powiedział jeden z muzyków, Lars Ulrich, «Jesteśmy niesamowicie podekscytowani możliwością podzielenia się z fanami z całego świata częścią naszej próby i mamy nadzieję, że z niektórymi z nich zobaczymy się podczas trasy koncertowej».


Limitowana grupa członków Fifth Club będzie miała szansę wziąć udział w wydarzeniu na żywo. Konkurs zostanie przeprowadzony na stronie Metallica.com.
Podczas transmisji widzowie będą mieli możliwość wsparcia organizacji „All Within My Hands Foundation”, która wspomaga szereg narodowych i lokalnych fundacji charytatywnych wspieranych przez członków zespołu. 

Najnowszy album Metalliki „Hardwired...To Self Destruct” został wydany 18 listopada 2016 roku. Zadebiutował na #1 list sprzedaży a w ciągu pierwszego tygodnia od premiery przez kasy przeszło ponad 800,000 sztuk płyty. W Polsce krążek ma status poczwórnie platynowego. Album został wyprodukowany przez Grega Fidelmana, Jamesa Hatfielda i Larsa Ulricha i jest dostępny w sprzedaży w różnych wersjach.
 Metalilca wystąpi również w Polsce, 28 kwietnia 2018 roku w Tauron Arenie w Krakowie.

10 maja br. Metallica rozpocznie trasę koncertową po Ameryce Północnej.


M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz