wtorek, 30 maja 2017

„PIÓROPUSZE” SARSY JUŻ W SPRZEDAŻY

Premiera płyty miała miejsce 26 maja i jednocześnie wyjątkowe znaczenie dla Artystki nie tylko ze względu na Dzień Matki, ale również na jej występ na deskach Opery Leśnej w Sopocie podczas Koncertu Platynowego na tegorocznym Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie!SARSA jest autorką jednego z najgłośniejszych debiutów ostatnich lat, płyty „Zapomnij Mi”, która pokryła się platyną. Z niej pochodzi utwór „Naucz Mnie", który zdobył status diamentowej płyty i wspiął się na szczyty list przebojów oraz „Indiana” (złota płyta) „Zapomnij Mi” (platynowa płyta). Nowe wydawnictwo jest dla artystki szczególnie ważne, gdyż prócz komponowania muzyki i pisania tekstów,  jest także producentem kreatywnym drugiego krążka.

 Tytuł „Pióropusze” jest metaforą emocji, osobistych przeżyć i doświadczeń wokalistki, które towarzyszyły jej podczas pracy nad nowymi piosenkami.

Każdy człowiek ma w sobie paletę barw, emocji, reakcji, wrażeń. W efekcie każdy utwór, jak pióro z pióropusza, ma swój kolor, swoje znaczenie, porusza inne struny wrażliwości człowieka” – tłumaczy SARSA.

Pióropusze” jako pierwsze promowało nagranie „Bronie Się”. Nad jego brzmieniem SARSA pracowała w londyńskim Tileyard Studio, w którym swoje utwory nagrywali wcześniej między innymi Ella Eyre, czy Sigala. W kompozycji Sarsa łączy nowoczesne dźwięki z oldschoolowymi, a także sięga po instrumenty z różnych muzycznych kultur. 
Drugi singiel promujący album to utwór „Volta“, który będzie można usłyszeć w komedii Juliusza Machulskiego o tym samym tytule, której premiera na dużym ekranie odbędzie 7 lipca 2017 roku.

Najważniejsze dla mnie to poruszać ludzi. Dlatego moja twórczość jest bardzo różnorodna i dosyć zmanierowana. Lubię, jak jest dziwnie, niestandardowo i nie wprost. Tak by każdy miał swoją przestrzeń do rozumienia moich wyżyć artystycznych" – tak swoją twórczość opisuje artystka, która również zaangażowana jest we wszelkiego rodzaju kampanie społeczne. Jedną z nich jest projekt „PM2.5“ do którego Sarsa napisała utwór „Dust“ .
W kompozycji „Nie Tańcz” gościnnie dograł wokale polski raper VNMM. 


Tracklista:

1. Bronię Się
2. Volta (piosenka do filmu juliusza machulskiego p.t. Volta)
3. Motyle i Ćmy
4. Ty Niebo
5. Ucieka
6. Rah Bronx
7. Nie Tańcz (feat. VNM)
8. Pióropusze
9. Oh Say
10. Hey You
11. Egoizm
12. Furia Outro

Bonus Track:

13. Dust
14. Photo
14. Dzielę 
M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz