rtbnow.com, 156, DIRECT smartadserver.com, 2301, RESELLER google.com, pub-9655409891876729, DIRECT, f08c47fec0942fa0 #contact: contact@rtbnow.com Muzomaniak - Blog muzyczny: Nowy teledysk Saszan już na Vevo

środa, 31 maja 2017

Nowy teledysk Saszan już na Vevo

Od wydania jej ostatniego singla „Dizzy” minął ponad rok, teraz pod skrzydłami Universal Music Polska Saszan prezentuje nowy utwór „8 Miejsc” wraz z teledyskiem. Do udziału w klipie artystka zaprosiła również bardzo wyjątkowych i ważnych dla siebie gości – swoich fanów.«8 miejsc" to utwór, który zaczyna dla mnie wszystko od nowa. Powracam ze świeżą energią, lepszą jakością i mocniejszym charakterem. Tytuł piosenki to metafora doskonałości i nieskończoności, nad którą pracują pary w związkach. Jeśli będziemy się poznawać, będziemy dużo rozmawiać, mimo różnic, upadków i niepowodzeń - znajdziemy w sobie siłę, żeby razem iść dalej». – tak komentuje singiel sama Saszan.


Muzyczna droga Saszan rozpoczęła się w  2010 roku gdy założyła konto na YouTubie i za namową znajomych zaczęła wrzucać swoje covery. Znalazły one swoich zwolenników na Twitterze i tam zdobyły początki  internetowej popularności. Obecnie Saszan króluje w mediach społecznościowych, statystyki mówią same za siebie: 180 tysięcy fanów na Facebooku270 tysięcy obserwujących na Instagramie i 103 tysiące obserwujących na Twitterze.
 


M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz