piątek, 12 maja 2017

„Momenty”, drugi studyjny album Grzegorza Hyżego już w sprzedaży

Dziś premiera długo wyczekiwanego drugiego albumu Grzegorza Hyżego. „Momenty” otwierają zupełnie nowy etap muzyczny w karierze artysty, naznaczony o wiele większą świadomością stylu i artystyczną ambicją.Chyba nieprzypadkowo płyta ukazuje się w okolicy trzydziestych urodzin wokalisty. „Trójka z przodu” zobowiązuje do większej dojrzałości i dokładnie takie wrażenie sprawia ten premierowy materiał. Przez trzy lata, które minęły od wydania jego debiutanckiego krążka, Grzegorz Hyży zagrał setki koncertów, dojrzał artystycznie, zebrał mnóstw doświadczeń w pracy studyjnej i nabrał pewności siebie.

Wydawnictwo promuje przebojowy singiel „O Pani!”, który podbił już radiowe playlisty. Jednak „Momenty” to nie tylko radiowe przeboje, lecz szlachetny flirt dwóch światów - mainstreamowego rocka i krainy nowoczesnego indie. Nowe piosenki zachwycą starszych fanów Hyżego, ale znajdą tu coś dla siebie także fani muzyki alternatywnej.

«Przy powstawaniu płyty byłem obecny od samego początku. Wszystkie pomysły i kompozycje stworzyłem osobiście lub wspólnie z  Konradem Bilińskim moim przyjacielem i były potem dopracowywane w towarzystwie producentów. Ale spokojnie mogę powiedzieć, że każdy z tych utworów zawiera ogromną cząstkę mnie. Od pierwszych dźwięków, które powstały na pianinie czy na gitarze, do ostatniego szlifu produkcyjnego» – mówi Grzegorz.

Nad jakością nagrań czuwał istny dream team krajowej sceny - producent Bogdan Kondracki i doborowa stawka muzyków z Danielem Walczakiem, Leszkiem Mateckim czy Michałem „Foxem” Królem na czele. „Momenty” powstawały tylko i wyłącznie przy pomocy „żywych” instrumentów – bez sprzętu komputerowego, loopów i sampli. Całość zarejestrowano w renomowanym studiu Custom34 w Gdańsku.


Tracklista:

1. Noc I Dzień
2. Jutro Jest Dziś
3. O Pani!
4. Say
5. Niech Pomyślą, Że To Ja
6. Brak
7. Ratuj
8. To Jeszcze Nie Koniec
9. Losing Game
10. Mayday
11. Droga
12. Ocean

Bonus track:     

13. Pod wiatr
M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz