środa, 10 maja 2017

Już jest, teledysk do „O Pani!” Grzegorza Hyżego

„O Pani!” podbiło już radiowe playlisty, teraz czas na YouTube i stacje telewizyjne. Pełen namiętności teledysk udowadnia, że warto było na niego czekać.


Akcja obrazu do „O Pani!” dzieje się w popularnym amerykańskim barze, w którym przypadkiem spotykają się trzy pary. Wystarczy drobna iskra, by między każdą z nich wybuchł ogień. Sam Hyży występuje w teledysku w roli kelnera i barmana. Reżyserem i autorem zdjęć jest Karol Łakomiec, autor klipów m.in Artura Rojka, Renaty Przemyk i Kasi Lins.
„O Pani!” to drugi singiel z nadchodzącego albumu Grzegorza Hyżego „Momenty”, którego premiera odbędzie się 12 maja. Promujące płytę single – „Pod Wiatr” i „O Pani!”  – stały się ogromnymi radiowymi przebojami i dotarły do drugiego miejsca Airplay Chart, podsycając zainteresowanie nadchodzącym wydawnictwem. Na ostatniej prostej przed premierą krążka ukazuje się video do drugiego z nich, który jeszcze bardziej podkręca temperaturę oczekiwania.
„Momenty” już w najbliższy piątek dostępne będą w sprzedaży. W przedpremierowym tygodniu Hyży w ramach niespodzianki ujawnił fanom trzy nagrania z krążka. Piosenki „Noc I Dzień”, „Brak” i „Ocean” dostępne są już w streamingu i serwisach cyfrowych.




M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz