czwartek, 11 maja 2017

Finał V. edycji IDOLA z zespołem Hurts!

Piąta edycja „Idola” zbliża się ku końcowi.  Już w środę 17 maja, dowiemy się, kto zostanie kolejnym zwycięzcą. Mająca w Polsce liczne grono fanów brytyjska grupa HURTS, która niedawno wydała singiel „Beautiful Ones”, przyjedzie do naszego kraju specjalnie, by wykonać swój nowy utwór podczas wielkiego finału show.


„Beautiful Ones” to nagranie z mocnym przesłaniem. Jak mówią sami członkowie zespołu, ich piosenka jest „celebracją indywidualności”. Do nagrania został nakręcony teledysk, o którym jest równie głośno, co o samym utworze. Prowokujący i przejmujący klip do „Beautiful Ones”, którego pomysłodawcą jest wokalista zespołu, Theo Hutchcraft, porusza temat płynności płci, nienawiści i przemocy wobec osób LGBT. To historia, którą trzeba obejrzeć. Zaskakuje już od pierwszych sekund i trzyma w napięciu do samego końca.
Podczas ostatniego odcinka piątej edycji programu „Idol” wystąpi także Ania Dąbrowska, tegoroczna laureatka Fryderyka za „Dla naiwnych marzycieli” – najlepszy album pop.
HURTS zadebiutowali dziewięć lat temu przełomowym dla siebie singlem „Wonderful Life”, który utorował im drogę na międzynarodowe listy przebojów. Ich debiutancki album „Happiness” zdobył w Polsce status podwójnie Platynowej Płyty i pochodziły z niego takie hity jak „Stay”, „Sunday” czy „Better Than Love”.
Od czasu spektakularnego debiutu w 2010 roku, Theo Hutchcraft i Adam Anderson wydali dwa kolejne albumy – „Exile” w 2013 roku i „Surrender” w 2015 roku, z których pochodzą grane przez radia w całej Europie przeboje „Miracle” oraz „Some Kind of Heaven”.M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz