piątek, 28 kwietnia 2017

Trzy zupełnie nowe utwory od Foster The People

Foster The People wracają! Autorzy hitów „Helena Beat” i „Pumped Up Kicks” opublikowali właśnie trzy nowe utwory ze swojej nadchodzącej, trzeciej płyty. Każdy z nich miał premierę w innej stacji radiowej – singiel „Doing It For The Money” po raz pierwszy zagrało brytyjskie Virgin Radio, „Pay The Man” australijskie triple j, a „SHC” można było usłyszeć u Zane’a Lowe’a w Beats 1/Apple Music.
Wszystkie trzy nagrania udostępnione zostały na EP-ce „III”, znajdą się także na nadchodzącym albumie formacji, który ukaże się już tego lata nakładem Sony Music.Foto: Neil Krug

„Uwielbiam w muzyce jej moc jednoczenia ludzi” – mówi lider grupy, Mark Foster – „Zależało nam na tym, by nasze nowe piosenki odzwierciedlały i dawały radość akurat teraz, w czasie gdy ludzie potrzebują jej bardziej niż kiedykolwiek. Uznaliśmy, że to dobry moment, by się nimi podzielić”.
Amerykański zespół Foster The People powstał w 2009 roku i już dwa lata później odniosła sukces wraz z wydaniem debiutanckiego materiału „Torches”. Wydawnictwo sprzedało się w blisko dwóch milionach egzemplarzy, a single „Pumped Up Kicks”, „Don’t Stop (Color On The Walls)”, „Houdini” i „Helena Beat” podbiły listy przebojów na całym świecie. Krążek ten przyniosł grupie trzy nominacje do nagrody Grammy. Drugi album zespołu, „Supermodel”, zawierający ulubione przez fanów utwory „Coming Of Age”„Best Friend” pojawił się w 2014 roku.
 


 
 
 
M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz